כתיבת תוכן

אייל מדיה הוקמה על ידי עיתונאי בעל ותק של למעלה מ-11 שנים בתחום העיתונות המקומית. בין היתר לשעבר העורך האחראי של העיתון "דין וחשבון" המופץ בשדרות, נתיבות ויישובי שער הנגב בעשרות אלפי עותקים מדי שבוע ונחשב לעיתון הגדול והמוביל בכל אזור הנגב המערבי. כמו כן ערך את עיתון "תצפית בנגב" אשר הופץ באופקים, נתיבות ושדרות בעשרות אלפי עותקים והיה העיתון הראשון שהוקם בנגב המערבי והיה גם הראשון שהודפס בצבע מלא (פרוצס). כמו כן הוציא לאור את עיתון "לעניין" שהופץ בעשרות אלפי עותקים מאופקים ועד אשקלון וערך את אתר האינטרנט "שדרונט", פורטל החדשות המקומי של שדרות. במהלך שנותיו סיקר את המלחמות והמבצעים שהתנהלו באזור עוטף עזה וכתב אלפי כתבות, מאמרים וראיין שרים, חברי כנסת, בעלי חברות, מנכ"לים, אנשי ציבור, בידור וספורטאים.

באמתחתנו ניסיון רב ועשיר בתחומי הכתיבה וההגהה תוך שימוש באסטרטגיות מגוונות להעברת מסרים, יצירת באז חברתי והעברת מסרים גלויה ו\או סמויה באמצעות כתיבת תכנים ממוקדי מטרה, קהלים ויעדים. הצטרפו לקהל לקוחותינו ואנו מבטיחים לשרת אתכם נאמנה ולהעניק לכם את כל תשומת הלב האפשרית תוך מתן דגש על שירות אמין ואיכותי.

כתיבת תוכן לאתרים

אם זה עמוד אודות, פרופיל חברה או בכלל עמודי תוכן שלמים אנו כאן עומדים לשירותכם בכל עת. אנו מתמחים בכתיבת מאמרים ותכנים לאתרי אינטרנט. כל התכנים שאנו נכתוב בעבורכם יהיו SEO READY ומוכנים למנועי חיפוש.

כתיבה יוצרת

כתיבה יוצרת פורצת גבולות היא ההתמחות שלנו. אם זאת מכונת אספרסו, מדפים או בסך הכל אגרטלים, אנחנו שם. אנו נבצע בעבורכם מחקר אודות המוצר או האירוע וכתוב בעבורכם את המאמרים המבוקשים.

כתיבה שיווקית

אנו מזמינים אתכם/ן להצטרף למאגר הלקוחות המרוצים שלנו ולהינות מכתיבה שיווקית איכותית תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים והחשובים. צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו משירות איכותי במחירים לכל כיס.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: